Boys Past Participants

California

Kaba Alkebulan - Sacramento Jesuit (2012)

Corban Anderson - Granite Bay High (2014)

Luc Barbe - Sacramento Jesuit (2014)

Evan Barrett - Sacramento Jesuit (2013)

John Bovill - Sacramento Jesuit (2013)

Matthew Glass - Sacramento Jesuit (2015)

Ryan Gross - Davis High School (2011)

Niko Hansen - Sacramento Jesuit (2012)

Patrick Johanson - Marin Academy (2014)

Jeff Rose - Sacramento Jesuit (2011)

Colorado

Omar Castruita - Boulder High (2018) 

Roberto Diaz - Battle Mountain High (2013)

Titus Grant - The Classical Academy (2016)

Karsten Hanlin - Cherry Creek High (2011)

Shane O'Neill - Fairview High (2011)

Mark Siegel - Kent Denver (2013)

Connecticut

Alex Adjetey - South Kent School (2018)

Alex Alexis - South Kent School (2015)

Daniel Amo - Salisbury School (2015)

Francis Atuahene - Hotchkiss School (2014)

Jack Bacon - Pomfret School (2015)

Nick Bartels - Greenwich High (2015)

Detre Bell - South Kent School (2015)

Payton Blynn - South Kent School (2017)

Vinicius Frenandes - South Kent School (2017)

Jimmy Johnson - Greenwich High (2018)

Tucker Hackett - Daniel Hand High (2011)

Tahzeiko Harris - South Kent School (2016)

Mohammed Moro - Hotchkiss School (2013)

Mouhamed Ndiaye - Avon Old Farms (2017)

Isaac Normesinu - Hotchkiss School (2012)

Umar Farouk Osmann - Hotchkiss School (2016)

Salah Oumorou - West Haven (2016)

Seidu Shamsudeen - Canterbury School (2017)

Michael Suski - Loomis-Chaffee (2018)

Emmanuel Twumasi - Kent School (2015)

Mickey Watson - South Kent School (2014)

Mohammad Zakyi - Canterbury School (2016)

Delaware

Gavin Campbell - Salesianum (2016)

Nick Galentine - Salesianum High (2012)

Gavin Ford - Salesianum (2017)

Dylan Huber - Salesianum High (2013)

Chimaobi Ikwuagwu - Caesar Rodney (2013)

Sam Jester - Appoquinimink High (2014)

Ben Lundgaard - Salesianum High (2013)

Eamon O'Connor - Charter School (2016)

District of Columbia

Arion Sobers-Assue - DeMatha (2013)

Ben Citrin - Sidwell Friends (2011)

Vince Conti - DeMatha Catholic (2011)

Nicko Corriveau - Gonzaga Prep (2012)

Sean Cowdrey - DeMatha Catholic (2012)

Justin Gielen - DeMatha Catholic (2017)

Ian Harkes - Gonzaga Prep (2012)

Bill Kerr - DeMatha Catholic (2012)

Curtis Oberg - Sidwell Friends (2011)

Michael Parker - DeMatha Catholic (2011)

Wesley Suggs - DeMatha Gathoic (2012)

Idaho

Brett Becia - Capital High (2014)

Timmy Mueller - Post Falls High (2013)

Illinois

Wes Bergevin - Hinsdale Central (2014)

Eli Brower - Springfield High (2013)

Lucas Cline - Quincy Notre Dame (2016)

Efrain Davila - Bradley Bourbonnais (2017)

Andrew Dossett - Columbia High (2013)

Blake Herman - Quincy Sr. High (2012)

Ryan Howe - Boylan Catholic (2011)

Colin Iverson - Naperville North (2018)

Kyle Kenagy - Benet Academy (2014)

Qudus Lawal - Mather High (2011)

Michael Longo - Quincy Sr. High (2013)

Brandon Medina - St. Igantius (2012)

Noah Melick - Jacobs High (2017)

Mitchell Murphy - Quincy Notre Dame (2018)

Landon Paul - Edwardsville High (2014)

Kelby Phillips - Springfield High (2017)

Evan Rasmussen - Libertyville High (2018)

Taylor Reis - Quincy Notre Dame (2012)

Rigoberto Rojas - Hinsdale Central (2015)

Ty Seager - Wheaton Academy (2015)

J.D. Sohn - Quincy Sr. High (2016)

Dalton Stark - Quincy Sr. High (2011)

Chris Sullivan - Naperville North (2016)

Tommy Welch - Naperville North (2018)

Ryan Wittenbrink - Libertyville High (2017)

Victor Zamora - Boylan Catholic (2011)

Indiana

Sam Bonano - Reitz Memorial (2016)

Donovan Cole - Portage High (2011)

Andrew Cross - Reitz Memorial (2017)

Kirezi Freddy - North Central (2018)

Mike Galullo - North Central (2012)

Femi Hollinger-Janzen - Bethany Christian (2011)

Jordan Kleyn - Avon High (2014)

Michael Riedford - Reitz Memorial (2013)

Jose Rodriguez - Warsaw High (2011)

Jack Vieth - Reitz Memorial (2014)

Michael Vieth - Reitz Memorial (2012)

Britt Watts - Canterbury School (2013)

Austin West - Canterbury School (2011)

Ben Yeagley - Bloomington North (2017)

Kansas

Rhys Allen - Kapaun-Mt. Carmel (2013)

Jake Ashford - Mill Valley (2018)

Miguel Baca - Dodge City (2017)

Lucas Bartlett - St. Thomas Aquinas (2015)

Aiden Bates - Blue Valley Southwest (2018)

Steven Enna - St. James Academy (2013)

Kyle Gress - St. Thomas Aquinas (2012)

Austin Halsey - Washburn Rural (2014)

Matthew Holland - St. Thomas Aquinas (2014)

Clay Stewart - Olathe South (2012)

Griffin Stone - Olathe East (2016)

Kentucky

Cameron Cool - Scott County High (2013)

Case Cox - St. Xavier (2018)

Kaelon Fox - St. Xavier (2012)

Neil Henley - St. Xavier (2011)

Chris Hubard - Trinity (2012)

Aime Mabika - Henry Clay (2015)

Brandon McManus - Louisville Trinity (2018)

Jacob Scearce - Ballard High (2011)

Cameron Smith - Louisville Trinity (2016)

Adam Snow - Cooper High (2016)

Trent Stigler - St. Xavier (2015)

Sam Stockton - Louisville Trinity (2014)

Thomas Ueland - Henry Clay (2014)

Connor White - Collegiate (2012)

Maine

Tristan Gardner - Hampden Academy (2014)

Maryland

Tunde Akinlosotu - McDonogh (2015)

Gavin Barger - Loyola Blakefield (2014)

Daniel Diaz-Bonilla - The Heights (2018)

George Campbell - McDonogh School (2013)

Jayson Cyrus - McDonogh School (2017)

Michael DeShields - McDonogh (2015)

Tyler Gabarra - Broadneck High (2014)

Michael Heitzmann - River Hill High (2015)

Ryan Miller - C. Milton Wright (2017)

Eremuse Momoh - McDonogh School (2014)

Andrew Privett - McDonogh School (2018)

Nick Richardson - Archbishop Curley (2017)

Connor Smith - McDonogh School (2014)

Brett St. Martin - Mount St. Joseph (2017)

Jacob Turney - River Hill High (2013)

Colin Weyant - Perry Hall (2015)

Massachusetts

Ifunanyachi Achara - Berkshire School (2015)

Ugochukwa Achara - Berkshire School (2018)

Alex Botazzi - Worcester Academy (2015)

Trevor Davock - The Rivers School (2014)

Justin Donawa - Berkshire School (2014)

Louis Gazo - Northfield Mt. Hermon (2018)

Jack Harrison - Berkshire School (2014)

Zeiko Lewis - Berkshire School (2012)

Thayrone Miranda - Sommerville High (2013)

Mutaya Mwapi - Berkshire School (2015)

Jules Oberg - Berkshire School (2016)

Jacob Shaffelburg - Berkshire School (2018)

Ahria Simons - Berkshire School (2017)

Tanner Tomasi - Berkshire School (2013)

Michigan

Hunter Barone - East Kentwood (2014)

Anthony Bowie - Forest Hills Central (2015)

Eric Conerty - Forest Hills Central (2017)

Sean Conerty - Forest Hills Central (2011)

Charlie Constantino - E. Kentwood (2012)

DeJuan Jones - East Lansing (2014)

Andrew Lewis - Rockford High (2012)

Tyler Moorman - East Kentwood (2012)

Chase Rau - Sparta High (2011)

Samir Sabanovic - East Kentwood (2014)

Jason Stacy - Forest Hills Central (2011)

Austin Swiech - Jenison High (2016)

Jared Timmer - Unity Christian (2014)

Minnesota

Ismaila Jome - Prairie Seeds Academy (2012)

Juan Louis - Washburn High (2016)

Zach Neiberger - Minneapolis SW (2013)

Justin Oliver - North St. Paul (2013) 

Eddie Saydee - Park Center High (2014)

Suad Suljic - Minnetonka High (2015)

Missouri

Gianni Catenacci - Rockhurst Jesuit (2016)

Nolan DeWeese - CBC (2018)

Robert DeWitt III - Rockhurst Jesuit (2014)

Xovani Dokaj - CBC (2012)

Jack Edwards - CBC (2017)

Corey Goede - Rockwood Summit (2017)

Keith Grieshaber - Marquette High (2013)

Billy Hency - Rockwood Summit (2017)

Brendan Marquart - Rockhurst Jesuit (2012)

Kyle McLagan - Rockhurst Jesuit (2013)

A.J. Pa;azzolo - CBC High (2015)

Michael Panarisi - Lee's Summit North (2012)

Jason Pesek - Chaminade (2012)

Dominic Recca - St. Dominic High (2013)

Keaton Schieffer - Rockhurst Jesuit (2015)

Curtis Shillingsford - Chaminade (2012)

Matthew Smith - Rockhurst Jesuit (2016)

Dalton Souder - Lee's Summit High (2014)

Tim Steele - Chaminade (2015)

Montana

Matt Baldridge - Hellgate (2018)

Nevada

Edgar Duran - Eldorado High (2013)

Peter Garrett - Carson High (2016)

Miguel Mendoza - Chaparral High (2017)

New Hampshire

Erik Martel - Bedford High (2012)

Ryan Sledjeski - Bedford High (2018)

New Jersey

Anthony Arena - Holmdel (2018)

Ibrahim Diop - Pennington School (2017)

Miles Franklyn - Bergan Catholic (2016)

Brian Hawkins - Notre Dame (2014)

Shane Keenan - Christian Brothers Academy (2017)

Erik Klenofsky - DePaul Catholic (2012)

Jameson Lockhead - Basking Ridge (2011)

Derek MacKinnon - Washington TWP (2014)

Sean Murray - Scotch Plains-Fanwood (2016)

Adedeji Palmer - Peddie School (2016)

Jack Sarkos - Mainland Regional (2018)

Martin Ssessanga - Peddie School (2016)

John Strohlein - Delran (2017)

Matthew Thorsheim - Christian Brothers Academy (2016)

New Mexico

Brad Carabajal - Eldorado High (2011)

Guillermo Diaz - Gadsden high (2013)

Deven Mason - Eldorado High (2011)

Charles Touche - Albuquerque Academy (2016)

New York

Chris Athanasiadis - Northwood School (2018)

Alex Canicatti - Fordham Prep (2015)

Jethro Dede - Martin Luther King (2013)

Steven Dovi - Smithtown West (2014)

Dakota Edwards - Sayville High (2011)

Donovan Fraser - Half Hollows W. (2011)

Kaan Ilgin - Mattituck High (2014)

Bruce Jeter - Monroe Woodbury (2014)

Alex Kapp - Iona Prep (2011)

Jeffrey Medina - Brentwood High (2012)

Edward Opoku - Millbrook School (2014)

Jefferson Portillo - Brentwood (2015)

Inaki Rodriguez - Northwood School (2018)

Sanoussi Sangary - Martin Luther King (2017)

Amara Sesay - Martin Luther King (2013)

Matthew Vowinkle - Chaminade (2016)

North Carolina

Brandt Bronico - Wesleyan Christian (2012)

Jonathan Campbell - Greensboro Day (2011)

Zach Curtis - Green Hope (2016)

Shalom Dutey - Garringer (2015)

Collin Dworsky - Cary Academy (2014)

Nick Gardner - Charlotte Latin (2013)

Reed Hunnicutt - South Mecklenburg (2016)

Bruno Lazaro - Fayetteville Academy (2015)

Tresor Mbuyu - Garringer (2014)

Kyle Parker - Marvin Ridge (2011)

Emmanuel Petrov - Ravenscroft (2018)

Cooper Robbins - Wesleyan Christian (2015)

Dean Rutherford - Fuquay Varina (2013)

Logan Shytle - Heritage High (2015)

Austin Stamey - T.C. Roberson (2013)

Craver Stamey - Wesleyan Christian (2012)

Cannon Tootle - Swansboro (2018)

Pearce Veazey - Greensboro Day (2013)

Izaiah Vignali - A.C. Reynolds (2017)

Ohio

Sam Bascom - Madeira High (2012)

Noah Boffo - New Albany (2018)

Daniel Branch - Revere High (2015)

Christopher Brennan - Copley High (2015)

Christian Buendia - St. Charles Prep (2018)

Zach Buescher - Toledo St. Johns (2016)

Brennan Callow - Seven Hills School (2018)

Jack Clark - Mason High (2013)

Bryce Curran - Mason High (2015)

Michael Dichlian - Copely High (2013)

Linden Eberle - Lakota West (2017)

Matt Foldesy - Cleveland St. Ignatius (2011)

Hector Gomez - St. Francis de Sales (2017)

Hunter Gordon - Cleveland St. Ignatius (2015)

Kyle Healy - Cleveland St. Ignatius (2018)

Ben Hegge - Archbishop Moeller (2018)

Lawrence Karpeh - Cleveland St. Ignatius (2015)

Luke Kiley - Dublin Coffman (2017)

Ben Kinney - Dublin Coffman (2014)

Noah Kummer - Carroll High (2014)

Eric Lynch - Bellbrook High (2012)

Keagan McLaughlin - Bishop Rosecrans (2016)

Mikal Outcalt - Cleveland St. Ignatius (2014)

Jacob Roth - Cleveland St. Ignatius (2012)

Tyler Sanda - Cleveland St. Ignatius (2012)

Patrick Strauss - Cleveland St. Ignatius (2016)

Brandon Taylor - Revere High (2013)

Ben Wendell - Mason High (2017)

Gary Zhao - Mason High (2015)

Oregon

Stuart Aeschliman - West Salem (2016)

Johnny Rodas-Hills - Lake Ridge High (2017)

Christo Michaelson - Portland Jesuit (2013)

Dustin Munger - McMinnville High (2011)

Pennsylvania

Toni Adewole - The Hill School (2016)

Jackson Becher - Lower Dauphin (2017)

David Egbo - The Kiski School (2016)

Euan Forrest - The Hill School (2018)

Connor Gregory - Haverford School (2015)

Colten Habecker - The Hill School (2013)

Joey Hansen - Father Judge (2013)

Antonio Heredia - Lower Dauphin (2015)

Nicholas Jennings - Conestoga (2017)

Josh Lichini - North Allegheny (2017)

Darius Madison - LaSalle College High (2011)

Austin Maloney - Bishop McDevitt (2014)

Connor Maloney - Bishop McDevitt (2012)

Aiden McFadden - West Chester Henderson (2016)

Jared Martinelli - Cumberland Valley (2011)

Isaiah Pettis - Lower Dauphin (2015)

Max Silberg - The Kiski School (2016)

Max Zandi - West Chester Henderson (2016)

Rhode Island

Greg Forgue - LaSalle Academy (2013)

Virginia

Alexander Levengood - St. Christopher's (2018)

SchilloTshuma - Episcopal High (2011)

West Virginia

Seth Jordan - Nitro (2017)

Addison Luck - Morgantown High (2015)

Wisconsin

Carter Abbott - Marquette Jesuit (2018)

Shawn Azcueta - Whitefish Bay (2017)

Elian Haddock - Whitefish Bay ((2017)

Danny Jarosz - Marquette Jesuit (2013)

Ben Leas - Marquette Jesuit (2016)

Alex McBride - Marquette Jesuit (2012)

Joe Naughton - Marquette Jesuit (2011)

Jake Taylor - Whitefish Bay (2012)

Zak Wegner - Hartland Arrowhead (2016)

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2023 by EL FUEGO. Proudly created with Wix.com